Védőrács+szűrőbetét V65-höz
| Termékcsalád kompatibilitása | ClimaSys ClimaSys DT |
| Rögzítési mód | csavarokkal |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | termikus menedzsment tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | kimeneti rács |
| IP védettségi szint | IP20 |
| Termék neve | ClimaSys CA |
| Készülék összetétel | 1 külső elem: első rész |
| Anyag | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Mélység | külső: 11 mm |
| Termékcsalád | ClimaSys |
| Szélesség | külső: 124 mm |
| Magasság | külső: 124 mm |
| Szín | fekete |
| Átmérő | 108 mm |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | ClimaSys szellőzőrendszer |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×