Normál szűrőbetét (5db/zacskó)
| Termékcsalád kompatibilitása | Prisma Prisma P |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | termikus menedzsment tartozék |
| Kivágási méretek | 92 x 92 mm kivágás |
| Termék vagy alkatrész típusa | szűrő |
| Vastagság | 6 mm |
| Termék neve | ClimaSys CA |
| Termékcsalád | ClimaSys |
| Szerelési hely | tokozat és kimeneti rács között |
| Szélesség | kivágás: 92 mm |
| Magasság | kivágás: 92 mm |
| Mennyiség készletenként | 5 darabos készlet |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | 137 x 117 mm-es kimenetoldali rács |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×