Schneider VarSet capacitor bank Auto 700kvar DR3,8 with incomer CB xxB 400V 50Hz VLVAF8P03534AA
Bruttó 13 462 789 Ft
VLVAF8P03534AA
VarSet capacitor bank Auto 700kvar DR3,8 with incomer CB xxB 400V 50Hz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
VarSet capacitor bank Auto 700kvar DR3,8 with incomer CB xxB 400V 50Hz
| Terméktanúsítványok | EAC |
| Hozzáférés a működtetéshez | első rész |
| Magasság | 2200 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-45 °C |
| Lépéssorozatok | 1.1.2 |
| Termékválaszték | PowerLogic CM3000 |
| Teljesítmény lépésenként | 50 kvar |
| Szabványok | IEC 61439-1 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Kapacitív tűrés | - 5% – 10% |
| IP védettségi szint | funkcionális biztonsági szabvány: IP31 |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 800 V |
| Működési mód | automatikus |
| IK védettségi fok | IK10 |
| Termék vagy alkatrész típusa | kondenzátor üzemű mágneskapcsoló |
| [Gh/Sn] felharmonikus arány | 25-50 % |
| Átlagos környezeti üzemi levegő hőmérséklet | 35 °C (éves) |
| Belső feszültség transzformátor arány | 400/230 V - 1000 VA |
| Tuning factor | 3.8 |
| Nettó súly | 1904 kg |
| Controller type | PowerLogic PFC Controller VPL12 |
| Termékcsalád | PowerLogic |
| Szerelési hely | beltéri |
| Vezérlő típusa | forgatógomb |
| Sorozatnév | PowerLogic PFC Capacitor + Detuned Reactor |
| Rendelkezésre álló funkció | Riasztási memória |
| Relatív páratartalom | 0-95 % |
| Szélesség | capacitor: 1600 mm |
| Meddő teljesítmény érték | 700 kvar |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Step protection type | túlterhelés + rövidzárlat elleni védelem: harmonic control from PowerLogic PFC Controller |
| Tartozék | auxiliary transformer |
| Hálózat szennyezési szint | szennyezett |
| Védelem típusa | tekercsvédelem |
| Maximális megengedhető feszültség | 1,1 x Un (8 óra 24 óra alatt) megfelel IEC 60831-1 |
| Csatlakozás helye | fenéklap |
| Hálózati feszültség | 400 V AC 50 Hz |
| Hangolófrekvencia | 190 Hz |
| [THDU] teljes harmonikus torzítás | 4-7 % |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Mélység | 600 mm |
| Maximális állandó áram | capacitor: 1.8 x In -480 V megfelel IEC 60831-1 |
| Készülék rövid neve | automatic capacitor bank with detuned reactor |
| Megszakítási kapacitás | Icu 65 kA |
| Step composition | 2x50 + 6x100 |
| Működési magasság | <= 2000 m |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×