VarSet capacitor bank Auto 1000kvar with incomer CB xxB 400V 50Hz
| Terméktanúsítványok | ASEV |
| Hozzáférés a működtetéshez | első rész |
| Magasság | 2200 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-45 °C |
| Lépéssorozatok | 1.1.2 |
| Termékválaszték | PowerLogic CM3000 |
| Teljesítmény lépésenként | 50 kvar |
| Szabványok | IEC 61439-1 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Kapacitív tűrés | - 5% – 10% |
| IP védettségi szint | funkcionális biztonsági szabvány: IP31 |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V |
| Működési mód | automatikus |
| IK védettségi fok | IK10 |
| Termék vagy alkatrész típusa | kondenzátor üzemű mágneskapcsoló |
| [Gh/Sn] felharmonikus arány | 15-25 % |
| Átlagos környezeti üzemi levegő hőmérséklet | 35 °C (éves) |
| Belső feszültség transzformátor arány | 400/230 V - 630 VA |
| Nettó súly | 868 kg |
| Controller type | PowerLogic PFC Controller VPL12 |
| Termékcsalád | PowerLogic |
| Szerelési hely | beltéri |
| Vezérlő típusa | forgatógomb |
| Sorozatnév | PowerLogic PFC Capacitor |
| Rendelkezésre álló funkció | gesztusvezérlés: a készülék felismeri a mozdulatokat |
| Relatív páratartalom | 0-95 % |
| Szélesség | 1600 mm |
| Meddő teljesítmény érték | 1000 kvar |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Step protection type | túlterhelés + rövidzárlat elleni védelem: harmonic control from PowerLogic PFC Controller |
| Tartozék | auxiliary transformer |
| Hálózat szennyezési szint | low polluted |
| Védelem típusa | tekercsvédelem |
| Maximális megengedhető feszültség | 1,1 x Un (8 óra 24 óra alatt) megfelel IEC 60831-1 |
| Csatlakozás helye | fenéklap |
| Hálózati feszültség | 400 V AC 50 Hz |
| [THDU] teljes harmonikus torzítás | 3-4 % |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Mélység | 600 mm |
| Maximális állandó áram | capacitor: 1.8 x In -480 V megfelel IEC 60831-1 |
| Készülék rövid neve | kiegészítő olvadóbiztosító érintkező |
| Megszakítási kapacitás | Icu 65 kA |
| Step composition | 2x50 + 9x100 |
| Működési magasság | <= 2000 m |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×