A Schneider Electric IMT33151 egy THORSMAN Kábeldobos hosszabbító, 1.5x25m-es kábelhosszal és 1x2P+F aljzattal, IP44 védettséggel. Ez a készülék kifejezetten kültéri alkalmazásokhoz és ipari környezetekhez lett tervezve, ahol megbízható elektromos csatlakozóra van szükség. Az IP44 védettségi osztály fröccsenő víz és por ellen biztosít védelmet, így alkalmas kültéri használatra, például építkezéseken és raktárakban. A 25 méteres kábelhossz elegendő mozgásteret biztosít, miközben a 1x2P+F aljzat ideális választás az egyszerűbb elektromos eszközök csatlakoztatására. A robusztus kialakítás hosszú távú használatot garantál.
| Magasság | 295 mm |
| Termékválaszték | ProDis |
| Kábelhossz | 25 m |
| Aljzat szabványától eltérés | Csatlakozóaljzat |
| Termék vagy alkatrész típusa | bővítő karika |
| Színárnyalat | green/black |
| Termék neve | Thorsman cable reel Extended |
| Nettó súly | 5.78 kg |
| Kábel típusa | H05VV-F3G1.5 |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Kábel keresztmetszete | 1.5-1.5 mm² |
| IP védettségi szint | IP44 |
| [In] névleges áram | 13 A |
| Aljzat szabványa | CEE 7/3 |
| Szélesség | 394 mm |
| Mélység | 212 mm |
| Készülék alkalmazás | tápegység |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 230 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×