A Schneider Electric IMT33135 egy THORSMAN Kábeldobos hosszabbító, 1.0x15m-es kábelhosszal és 4x2P+F aljzattal, IP20 védettséggel. Ez a hosszabbító ideális választás az ipari alkalmazásokhoz és háztartási környezetekhez, ahol megbízható és rugalmas kábelhosszra van szükség. A készülék kiválóan alkalmas különböző elektromos eszközök csatlakoztatására, miközben biztosítja a megfelelő védelmet az IP20 védettségi osztályának köszönhetően. A 15 méteres kábelhossz lehetővé teszi a kényelmes elérhetőséget, miközben a masszív és tartós kivitelezés garantálja a hosszú élettartamot.
| Magasság | 256 mm |
| Termékválaszték | ProDis |
| Kábelhossz | 15 m |
| Aljzatszám | 4 |
| Aljzat szabványától eltérés | Csatlakozóaljzat |
| Termék vagy alkatrész típusa | bővítő karika |
| Színárnyalat | green/black |
| Termék neve | Thorsman cable reel Compact |
| Nettó súly | 2.63 kg |
| Kábel típusa | H05VV-F3G1 |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Kábel keresztmetszete | 1-1 mm² |
| IP védettségi szint | IP20 |
| [In] névleges áram | 13 A |
| Aljzat szabványa | CEE 7/3 |
| Szélesség | 267 mm |
| Mélység | 158 mm |
| Készülék alkalmazás | tápegység |
| [Ue] névleges üzemi feszültség | 230 V |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×