Tető szűrőventilátor 570m3/h 115V
| Légáramlás | kiegészítő 2 – 12 kHz közötti EMC szűrő nélkül: 350 m3/h |
| Teljesítmény tartomány | 85 W |
| Szellőzőszűrő típusa | G2 |
| Termék vagy alkatrész típusa | felvonófüke vezérlődoboz |
| Termék neve | ClimaSys DT |
| Készülék összetétel | 1 védőburok: szekrény teteje |
| Mélység | külső: 340 mm |
| Termékcsalád | ClimaSys |
| Bemeneti feszültség | 115 V 50/60 Hz |
| Kivágási méretek | 228 x 228 mm |
| Szélesség | külső: 340 mm |
| Magasság | külső: 96 mm |
| Anyag | védőburok: acél |
| IP védettségi szint | IP54 |
| Szín | védőburok: szürke (RAL 7035) |
| Zajszint | 64-64 dB |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×