A Schneider Electric LTMR100EFM TesysT vezérlő, a TeSys T termékcsalád és a Thalassa sorozat tagja, egy rendkívül sokoldalú motorvezérlő, amelyet a berendezések átfogó felügyeletére és védelmére fejlesztettek ki, biztosítva az ipari alkalmazások hatékony és megbízható működését. Ez a fejlett LU2B rövid nevű készülék 5 és 100 A közötti áramerősséget képes mérni. Névleges betáplálási feszültsége 100-277 V AC 50/60 Hz, áramfelvétele 8 és 62,8 mA között mozog, a betáplálási feszültség korlátai pedig 93,5 és 264 V AC között vannak. Kommunikációját Modbus TCP/IP protokollon keresztül valósítja meg, Ethernet IEEE 802.3 interfész segítségével, mely két árnyékolt sodrott érpáras RJ45 csatlakozóval rendelkezik, 0-159 címmel és 10-100 Mbit/s átviteli sebességgel. A névleges szigetelési feszültség 690 V megfelel EN/IEC 60947-1, EN/IEC 60664-1, CSA C22.2 No 14 és UL 508-CM szabványoknak. A névleges lökőfeszültség-állóság 4 kV (pillanatnyi csúcs esetén), 6 kV (ujjra méretezett kontaktus működtetők esetén) és 0,8 kV (kommunikációs áramkör esetén). Rövidzár ellenállóképessége 100 kA az EN/IEC 60947-4-2 szabvány szerint. A vezérlő számos védelmi típust kínál, mint például bemeneten felcserélt pólusok elleni védelem, túlterhelés és rövidzárlat elleni védelem, fázis elégtelen áram, kimeneti feszültség túlterhelés, hővédelem a hajtáson keresztül, teljesítménytényező változása, termikus tápellátás fázis, reteszelt rotor, szivárgóáram védelem, terhelési rövidzárlat és fázis aszimmetria. Emellett számos hálózati és készülék hibameghatározási típust is támogat, mint a túlterhelés okozta megszakítás utáni várakozási idő, motorvezérlő parancs rögzítés, kioldási feltételekkel kapcsolatos információk, fázishiba és földzárlat kioldó számlálók, indítóáram és -idő, kioldási előzményekkel kapcsolatos információk, hibarögzítés, eseményrögzítés, túlterhelés okozta megszakítás előtt hátralévő működési idő és üzemóra számláló/üzemidő. Hat logikai hálózati bemenettel rendelkezik, melyek bemeneti árama 3,1 mA (100-230 V esetén) és 7,5 mA (240 V esetén). Az érintkezők típusa és összetétele egy hibajelző (NO + NC) és három záró (NO) érintkező. A mérési típusok között szerepel az I1, I2, I3 RMS fázisáram, a hőmérséklet, a földzárlati áram, az átlagos áramerősség Iavg és az egyensúlyhiányos áram. A mérési pontosság 5-15% a földzárlati kapacitás, 1% a feszültség (100-830 V), 3% az energiamérő, 5% a földzárlati áram belső mérése, +/- 30 perc/év a belső óra, 0,02 a használt hőkapacitás, 0,02 az áram és 5% a hatásos energia tekintetében. A túlfeszültség kategória III. A vezérlő áramkör csatlakozása csavaros, különböző kábeltípusokkal és keresztmetszetekkel kompatibilis, az ajánlott meghúzási nyomaték 0,5-0,6 N.m lapos csavarhúzóval. A vezérlő méretei 91 mm széles, 61 mm magas és 122,5 mm mély, nettó súlya 0,53 kg. Beépített webszerverrel is rendelkezik a könnyű hozzáférés és konfiguráció érdekében. Környezeti szempontból a működési hőmérséklet -20 és 60 °C között van, tárolási hőmérséklete -40 és 80 °C között, legfeljebb 2000 méteres üzemi magasságon, jellemzőromlás nélkül. Az IP védettségi foka IP20, ami az MSZ EN 60529 szabvány szerint azt jelenti, hogy a készülék védett a 12,5 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd idegen tárgyak (például ujjak) behatolása ellen, viszont vízzel szemben nem nyújt védelmet. A termék megfelel többek között a CSA C22.2 No 14, EN 60947-5, IACS E10, UL 508-CM és IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 szabványoknak, számos terméktanúsítvánnyal rendelkezik (pl. C-Tick.1, ACA TS, UL-Aex, DNV-GL, NOM 117, RMRoS, RMRS, BV, EAC, CCC, CSA-Ex, ATEX Cat 3G, GOST). Védőkezelése 48 órás páratartalom-ellenállást biztosít. Tűzállósági képessége 650 °C az EN/IEC 60715 és 960 °C az UL 94 szabvány szerint. Mechanikai hibatűrési képessége magas, rezgésekkel (1 Gn szimmetrikus sínre szerelve, 4 Gn lapraszerelve) és ütésekkel (15 Gn 11 ms-ig) szemben is ellenálló. Az elektromágneses kompatibilitása kiterjed az elektrosztatikus kisülésekkel, sugárzási szuszceptibilitással, gyors tranziens impulzusokkal, feszültség/áramimpulzusokkal, nedves ingadozó hullámokkal és lökőfeszültséggel szembeni védelemre, biztosítva a zavartalan és megbízható működést a legkülönfélébb ipari környezetekben.
| Terméktanúsítványok | C-Tick.1 |
| Hálózati and készülék hibameghatározás típusa | túlterhelés okozta megszakítás utáni várakozási idő |
| Szabványok | CSA C22.2 No 14 |
| Termék vagy alkatrész típusa | motor vezérlő |
| Termék neve | TeSys T |
| Áramerősség garantált 1 állapot | LonWorks kommunikációs ernyő: 79...264 V és >= 2 mA esetén 25 ms |
| Nettó súly | 0.53 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 4 kV pillanatnyi csúcs megfelel EN/IEC 60947-4-2 |
| Mért áram | 5-100 A |
| Áramfelvétel | 8...62.8 mA |
| Kommunikációs port protokoll | Modbus TCP/IP |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V megfelel EN/IEC 60947-1 és EN/IEC 60664-1 |
| Rövidzár ellenállóképesség | 100 kA conforming to EN/IEC 60947-4-2 |
| Üzemi magasság | <= 2000 m hőmérséklettel járó jellemzőromlás nélkül |
| Szélesség | 91 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Mélység | 122.5 mm |
| Maximális üzemelési frekvencia | 2 Hz |
| Érintkezők típusa és összetétele | 1 NO + 1 NC hibajel |
| Mechanikai hibatűrési képesség | rezgések szimmetrikus sínre szerelve: 1 Gn, 5 Hz...150 Hz megfelel EN/IEC 60068-2-6 |
| A környezeti levegő hőmérséklete működés közben | -20-60 °C |
| Magasság | 61 mm |
| Csatlakozási távolság | 5.08 mm |
| Megengedett áram | 480 VA (AC-15: B300), Ie = 2 A, 500000 ciklus (1. kimenet) |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Logikai hálózat bemenet száma | 6 |
| Maxomális működési arány | 1800 cikl/óra |
| Csatlakozás típusa | vezérlő áramkör: szállítás csatlakozó nélkül 1 kábel 0.25-2.5 mm² (AWG 24...AWG 16)rugalmas kábelvéggel |
| Bemeneti áram | 3.1 mA -100 - 230 V |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 4 A gG esetén 1. kimenet |
| Elektromágneses kompatibilitás | elektroszatikus kisütés védelem teszt, 3, 8 kV air, 6 kV contact, conforming to EN/IEC 61000-4-2 |
| Mérési pontosság | 5...15 % földzárlati kapacitás |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 100...277 V AC 50/60 Hz |
| Áramerősség garantált 0 állapot | LonWorks kommunikációs ernyő: 0...40 V és <= 15 mA esetén 25 ms |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-80 °C |
| Bus típus | Ethernet IEEE 802.3 interfész, címzés 0...159, átvitelil sebesség 10...100 Mbit/s, RJ45 mellett 2 árnyékolt sodrott érpár |
| Betáplálási feszültség korlátok | 93.5-264 V AC |
| Védőkezelés | 48 h megfelel EN/IEC 60068-2-30 Bb |
| Kompatibilitási kód | LTMR |
| Tűzellenállási képesség | 650 °C megfelel EN/IEC 60715 |
| Védelem típusa | bemeneten felcserélt pólusok elleni védelem |
| Webszolgáltatások | webszerver |
| Terhelés áram | 5 A -250 V AC esetén logika kimenet |
| Meghúzási nyomaték | vezérlő áramkör: 0.5-0.6 N.m lapos csavarhúzó 3 mm |
| Készülék alkalmazás | berendezés felügyelet |
| Készülék rövid neve | LU2B |
| IP védettségi fok | IP20 |
| Mérési típus | I1, I2, I3 RMS fázisáram |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×