Schneider TeSys F mágneskap - 3P (3 NO) - AC-1 - <= 440 V 1200 A - 100...250 V AC/DC tek LC1SF1200KUE
Bruttó 794 092 Ft
LC1SF1200KUE
TeSys F mágneskap - 3P (3 NO) - AC-1 - <= 440 V 1200 A - 100...250 V AC/DC tek
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric LC1SF1200KUE cikkszámú terméke a nagy teljesítményű TeSys F mágneskapcsoló család megbízható és robusztus tagja, amelyet kifejezetten ellenállás jellegű terhelések kapcsolására terveztek az AC-1 felhasználási kategóriában, így ideális választás fűtési rendszerek, világítási hálózatok vagy elosztó rendszerek vezérlésére. Ez a hárompólusú (3NO) mágneskapcsoló kivételes kapcsolási képességgel rendelkezik, névleges üzemi áramerőssége 440V AC feszültségen AC-1 kategóriában elérheti az 1200 A-t 40 °C alatt, de 70 °C környezeti hőmérsékletig is képes 1020 A áramot megszakítás nélkül kezelni, jelezve robusztus hőteljesítményét. A készülék rendkívül széles tartományú, elektronikusan vezérelt tekercsfeszültséggel működik, amely 100...250 V AC (50/60 Hz) és 100...380 V DC között szabályozható, rugalmas integrációt biztosítva különféle vezérlőrendszerekbe, beleértve a 24 V DC PLC bemeneteket is. A LC1SF1200KUE mágneskapcsoló figyelemre méltó műszaki paraméterekkel bír: névleges szigetelési feszültsége 1000 V az IEC 60947-4-1 szabvány szerint, névleges lökőfeszültség-állósága 8 kV, és a III. túlfeszültség kategóriába tartozik, ami garantálja a készülék biztonságos működését és tartósságát feszültségingadozások esetén is. Zárlati körülmények között a készülék nagy megszakítóképességgel bír; névleges bekapcsolási és megszakítási áramerőssége egyaránt 1800 A az IEC 60947-4-1 szabvány előírásainak megfelelően, és rövid idejű terhelhetősége (Icw) például 10 másodpercig 8000 A 40°C-on. Az ehhez a nagy áramerősséghez javasolt hozzárendelt biztosíték 1400 A gG típusú, maximális 440 V-os feszültségen. A mechanikai tartósság szempontjából a mágneskapcsoló kiemelkedő teljesítményt nyújt az 50 000 kapcsolási ciklusával, ami hosszú élettartamot garantál még gyakori működtetés esetén is. Kialakítása ellenáll a vibrációnak (2 Gn nyitott állapotban) és a mechanikai sokkoknak (15 Gn zárt állapotban), így alkalmas ipari környezetben történő alkalmazásra. A telepítést a nagyméretű sín (50x8 mm) vagy kábelsaru csatlakozók a főáramkörhöz (58 Nm meghúzási nyomatékkal) és a csavaros szorítókapcsok a vezérlőkörhöz (0.6 Nm meghúzási nyomatékkal) könnyítik meg. A moduláris felépítés és a fiókosan behelyezhető tekercs egyszerű karbantartást tesz lehetővé, továbbá számos kiegészítő blokk és tartozék csatlakoztatható hozzá a funkcionalitás bővítése érdekében. A 338 mm magas, 233 mm széles és 232 mm mély készülék robusztus méretű, nettó súlya pedig 12-13.4 kg körül mozog, ami tükrözi nagy terhelhetőségét. A -40 °C és 70 °C közötti környezeti hőmérséklet-tartományban képes üzemszerűen működni, és akár 3000 méteres tengerszint feletti magasságig is használható teljesítménycsökkenés nélkül.
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Vezérlőkör feszültség | 100...250 V AC 50/60 Hz |
| Magasság | 338 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-60 °C |
| Teljesítményveszteség pólusonként | 120 W AC-1 |
| Átlagos impedancia | 0.1 mOhm - Ith 1200 A 50 Hz |
| Termékválaszték | TeSys biztosítófoglalat |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 1200 A (at 40 °C) |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | működési: 85...275 V AC 50/60 Hz 55 °C) |
| Szabványok | EN/IEC 60947-1 és EN/IEC 60664-1 |
| Ue névleges üzemi feszültség | <= 690 V AC 50/60 Hz |
| Rögzítés | lemez vagy panel szerelőkészlettel |
| Vezérlő áramkör típus | AC -50/60 Hz elektronikus |
| Mágneskapcsoló alkalmazás | ellenálló töltés |
| Tartási áramfogyasztás W-ben | 2.7-5 W -20 °C |
| Névleges megszakítóképesség | 1800 A conforming to IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Termék vagy alkatrész típusa | megszakító kontaktor |
| Irms névleges bekapcsolási teljesítmény | 1800 A conforming to IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 1400 A gG at <= 440 V |
| Nettó súly | 13.4 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Bekapcsolási túláram VA-ban | 360-550 VA, 50/60 Hz 0.5 20 °C) |
| Csatlakozás típusa | betápláló áramkör: csupasz kábelcsatlakozók 2 kábel - gyűjtősín keresztmetszet: 50 x 8 mm |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Pólus érintkező összetétel | 3 NO |
| Bemeneti kompatibilitás | PLC 24 V DC megfelel IEC 61131-2 3. típus |
| Felhasználási kategória | AC-1 |
| Le névleges üzemi áram | 1200 A (at <40 °C) at <= 440 V AC-1 |
| Üzemidő | 40...80 ms zárul |
| Üzemelési ráta | 1200 cikl/óra - <55 °C |
| Bemeneti feszültség korlátok | 0...5 V záróállapot esetén PLC |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -60-80 °C |
| Mechanikai tartósság | 50000 ciklus |
| Meghúzási nyomaték | betápláló áramkör: 58 N.m |
| Védőkezelés | TH kérésre |
| Bekapcsolási túláram W-ben | 410-500 W 20 °C) |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Kompatibilitási kód | LC1F |
| Üzemi magasság | 3600...4500 m ajtó nélkül |
| Tartási áramfogyasztás VA-ban | 5-8 VA, 50/60 Hz 0.5 20 °C) |
| Szélesség | 233 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Mélység | 232 mm |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 1000 V megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Készülék rövid neve | LC1SK |
| Engedélyezhető környezeti levegő hőmérséklet az eszköz körül | -40-70 °C |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 8000 A 40 °C - 10 s |
| Hőveszteség | 2.2-5.5 W |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×