A Schneider Electric LC1F1250KUE cikkszámú mágneskapcsoló a TeSys F sorozat egyik nagy teljesítményű tagja, amelyet ipari alkalmazásokhoz fejlesztettek ki, különösen nagy áramú és nagy teljesítményű háromfázisú motorok és ipari berendezések kapcsolására. A készülék 1250 A névleges áramerősséggel rendelkezik, így képes akár 625 kW teljesítményű motorokat is biztonságosan kapcsolni, különösen 100–250 V AC/DC vezérlőfeszültséggel. Ez a széles feszültségtartomány különösen rugalmas alkalmazásokat tesz lehetővé, amelyekben mind AC, mind DC vezérlésre van szükség. A LC1F1250KUE mágneskapcsoló három záró főérintkezővel (3 NO) rendelkezik, biztosítva a biztonságos és megbízható kapcsolást még magas áramú terhelés esetén is. A beépített segédérintkezők (1 NO és 1 NC) lehetőséget adnak vezérlési logikák, reteszelések, biztonsági vagy állapotjelző funkciók kialakítására, így sokoldalú megoldást kínál. A robusztus mechanikai felépítés és a csavaros sorkapcsok biztosítják a gyors és stabil bekötést, amely hosszú távon minimális karbantartást igényel. A készülék 690 V névleges szigetelési feszültséggel, III-as túlfeszültség-kategóriával és 3-as szennyeződési fokozattal rendelkezik, így ideális választás lehet poros, párás vagy egyéb ipari környezetekhez, ahol magas védettségre van szükség. Mechanikai élettartama akár 10 millió kapcsolási ciklus, így rendkívül hosszú távú, megbízható és gazdaságos működést biztosít. A LC1F1250KUE ideális választás minden olyan ipari alkalmazásban, ahol kiemelkedő kapcsolási teljesítmény, széles vezérlőfeszültség-tartomány és robusztus, tartós kialakítás szükséges.
| Terméktanúsítványok | CB |
| Bemeneti kompatibilitás | PLC 24 V DC megfelel IEC 61131-2 3. típus |
| Felhasználási kategória | AC-1 |
| Vezérlőkör feszültség | 100...250 V AC 50/60 Hz |
| Le névleges üzemi áram | 1260 A (at <40 °C) AC-1 |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -5-55 °C |
| Magasság | 338 mm |
| Teljesítményveszteség pólusonként | 120 W AC-1 |
| Üzemidő | 40...80 ms zárul |
| Átlagos impedancia | 0.12 mOhm - Ith 500 A 50 Hz |
| Üzemelési ráta | 1200 cikl/óra - <55 °C |
| Bemeneti feszültség korlátok | 0...5 V záróállapot esetén PLC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítófoglalat |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -60-80 °C |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 1260 A (at 40 °C) |
| Vezérlőkör feszültség korlátok | működési: 85...275 V AC 50/60 Hz 55 °C) |
| Szabványok | EN/IEC 60947-1 és EN/IEC 60664-1 |
| Mechanikai tartósság | 1 Mciklus |
| Ue névleges üzemi feszültség | <= 690 V AC 50/60 Hz |
| Meghúzási nyomaték | betápláló áramkör: 58 N.m |
| Rögzítés | lemez vagy panel szerelőkészlettel |
| Vezérlő áramkör típus | AC -50/60 Hz elektronikus |
| Védőkezelés | TH kérésre |
| Bekapcsolási túláram W-ben | 500-680 W 20 °C) |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Kompatibilitási kód | LC1F |
| Mágneskapcsoló alkalmazás | ellenálló töltés |
| Üzemi magasság | 3600...4500 m ajtó nélkül |
| Tartási áramfogyasztás VA-ban | 7-10 VA, 50/60 Hz 0.5 20 °C) |
| Tartási áramfogyasztás W-ben | 4-5.5 W -20 °C |
| Névleges megszakítóképesség | 1890 A conforming to IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Termék vagy alkatrész típusa | megszakító kontaktor |
| Szélesség | 309 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Mélység | 255 mm |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 380 V megfelel IEC 60947-4-1 § 7-2-1-5-2 |
| Kapcsolt biztosíték méretezés | 1000 A gG at <= 440 V |
| Nettó súly | 20.55 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 6 kV |
| Készülék rövid neve | LC1F |
| Bekapcsolási túláram VA-ban | 460-730 VA, 50/60 Hz 0.5 20 °C) |
| Csatlakozás típusa | betápláló áramkör: csupasz kábelcsatlakozók 2 kábel - gyűjtősín keresztmetszet: 100 x 5 mm |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Pólus érintkező összetétel | 3 NO |
| Engedélyezhető környezeti levegő hőmérséklet az eszköz körül | -5-55 °C |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 8000 A 40 °C - 10 s |
| Hőveszteség | 2.2-5.5 W |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×