Teli szerelőlap 300x450
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial S3DB |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelőlemez rögzített része |
| Vastagság | 1.8 mm |
| Nettó súly | 1.568 kg |
| Rögzítési mód | csavar nélküli - csavartípus M8 |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | lépcsős csúszka |
| Állandó engedélyezhető teljesítmény | 60 kg |
| Szélesség | 400 mm |
| Magasság | 250 mm |
| Anyag | galvanizált acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
| Szerelőlemez leírás | teli |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×