Teli szerelőlemez H847xW500mm
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SDB |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | szerelőlemez rögzített része |
| Vastagság | 25 mm |
| Készülék összetétel | 1 szerelőlemez pánt |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel - rögzítőpánt elhelyezés |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | illesztősíneken |
| Szélesség | névleges: 600 mm |
| Magasság | valós: 650 mm |
| Anyag | galvanizált acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
| Szerelőlemez leírás | teli |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×