Schneider Electric 21107 – P25M motorvédő kapcsoló, 3P, 4A. A Schneider Electric 21107 cikkszámú P25M motorvédő kapcsoló egy hárompólusú (3P) védőeszköz, amely 4A névleges áramerősségű motorok túlterhelés és rövidzárlat elleni védelmét biztosítja. Kiválóan alkalmazható közepes teljesítményű motorok esetében, ahol megbízható és gyors kioldási mechanizmusra van szükség az elektromos berendezések védelme érdekében.
| Terméktanúsítványok | CEBEC |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| [In] névleges áram | 4 A |
| Érintkező helyzetjelző | igen |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 |
| Rögzítés | 35 mm szimmetrikus DIN sín |
| Hálózat típusa | AC |
| 9 mm-es osztások | 5 |
| Mágneses kioldási korlát | 12 x In |
| Termék vagy alkatrész típusa | kismegszakító |
| Termék neve | Pack |
| Felhasználási kategória | AC-3e megfelel IEC 60947-2 |
| Nettó súly | 0.26 kg |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V AC 50/60 Hz megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Helyi jelzés | ON/OFF jelzés |
| Szélesség | 45 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Mélység | 70 mm |
| Kioldóegység technológia | termikus-mágneses |
| Működési magasság | 2000 m |
| Ue névleges üzemi feszültség | 440 V AC 50/60 Hz |
| Ics névleges üzemi zárlati megszakítóképesség | 2.25 kA megfelel EN/IEC 60947-3 - 6 V AC 50/60 Hz |
| Magasság | 89 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -20-60 °C |
| Termékválaszték | P25M |
| Görbe | L |
| Védett pólusok száma | 3 |
| Tropikalizáció | 2 megfelel IEC 60947-2 |
| Szivárgóáram-védelem | nincs |
| Reteszelési opciók leírása | beépített zár |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Csatlakozás típusa | ClampTite csatlakozó2 kábel 1-6 mm² merev |
| Vezérlő típusa | Kézi kioldási teszt |
| Szerelési mód | klipszes |
| Megszakítási kapacitás | 3 kA Icu -6 V AC 50/60 Hz megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Elektromos élettartam | AC-3e: 100000 ciklus AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-80 °C |
| Relatív páratartalom | 95-95 % -55-55 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel IEC 60947-2 |
| Kompatibilitási kód | P25M |
| Lakatolási lehetőség | zárható |
| Meghúzási nyomaték | 1.7-1.7 N.m |
| Készülék alkalmazás | motor |
| Készülék rövid neve | P25M |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×