Schneider Electric 21103 – P25M motorvédő kapcsoló, 3P, 0.63A. A Schneider Electric 21103 cikkszámú P25M motorvédő kapcsoló egy 0.63A névleges áramerősségű hárompólusú (3P) kapcsoló, amely kifejezetten motorok védelmére készült, megbízható hőkioldó és elektromágneses védelemmel. Kompakt és könnyen beépíthető megoldás kis teljesítményű motorok számára, biztosítva az energiahatékony és biztonságos üzemeltetést.
| Terméktanúsítványok | FIMKO |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| [In] névleges áram | 0.63 A |
| Érintkező helyzetjelző | igen |
| Szabványok | EN/IEC 60947-3 |
| Rögzítés | 35 mm szimmetrikus DIN sín |
| Hálózat típusa | AC |
| 9 mm-es osztások | 5 |
| Mágneses kioldási korlát | 12 x In |
| Termék vagy alkatrész típusa | kismegszakító |
| Termék neve | Pack |
| Felhasználási kategória | AC-3e megfelel IEC 60947-2 |
| Nettó súly | 0.26 kg |
| [Ui] névleges szigetelési feszültség | 690 V AC 50/60 Hz megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Helyi jelzés | ON/OFF jelzés |
| Szélesség | 45 mm |
| Túlfeszültség kategória | III |
| Mélység | 70 mm |
| Kioldóegység technológia | termikus-mágneses |
| Működési magasság | 2000 m |
| Ue névleges üzemi feszültség | 440 V AC 50/60 Hz |
| Magasság | 89 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -20-60 °C |
| Termékválaszték | P25M |
| Görbe | L |
| Védett pólusok száma | 3 |
| Tropikalizáció | 2 megfelel IEC 60947-2 |
| Szivárgóáram-védelem | nincs |
| Reteszelési opciók leírása | beépített zár |
| Termékcsalád | Acti9 |
| Csatlakozás típusa | ClampTite csatlakozó2 kábel 1-6 mm² merev |
| Vezérlő típusa | Kézi kioldási teszt |
| Szerelési mód | klipszes |
| Elektromos élettartam | AC-3e: 100000 ciklus AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-80 °C |
| Relatív páratartalom | 95-95 % -55-55 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel IEC 60947-2 |
| Kompatibilitási kód | P25M |
| Lakatolási lehetőség | zárható |
| Meghúzási nyomaték | 1.7-1.7 N.m |
| Készülék alkalmazás | motor |
| Készülék rövid neve | P25M |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×