Műanyag ablak IP55, 180x78mm
| Szekrény névleges méretei | - |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial S3DB |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Anyag | polikarbonát + 20% FG |
| Termék vagy alkatrész típusa | ajtó/ablak kontakt |
| Készülék összetétel | 1 lemez |
| Zárolási típus | rácsíptetett |
| Mélység | 40 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | telepítés ajtóra vagy panelre |
| Szélesség | külső: 213 mm |
| Magasság | külső: 133 mm |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×