A Schneider Electric GV2MC02 cikkszámú terméke egy IP55 védettségi fokozatú, robusztus műanyag tokozat, amelyet GV2 sorozatú motorvédő kapcsolókhoz terveztek. A burkolat hatékonyan védi a kapcsolót por és víz ellen, így alkalmas kültéri vagy párás ipari környezetben való alkalmazásra is. A tokozat falra szerelhető, előre kialakított nyílásokkal a gyors telepítéshez, és ergonomikus kialakítása biztosítja a könnyű hozzáférhetőséget karbantartás során is. Ideális választás a megbízható motorindító állomások kialakításához.
| Terméktanúsítványok | UKR |
| Magasság | 147 mm |
| Termékválaszték | TeSys GV3 |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | szekrény |
| Társított szekrény típusa | falra szerelés |
| Nettó súly | 0.3 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Környezeti jellemző | szabványos környezet |
| Kompatibilitási kód | GV2MC |
| Szélesség | 93 mm |
| Mélység | 84 mm |
| Termék kompatibilitása | GV2ME |
| Készülék rövid neve | GV2ME |
| Kiegészítő szerelési hely | bal |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×