A Schneider Electric GV2MC01 cikkszámú terméke egy IP41 védettségi fokozatú műanyag tokozat, amelyet GV2 sorozatú motorvédő kapcsolók fogadására terveztek. A ház megóvja a kapcsolót a portól és a fröccsenő víztől, így lehetővé teszi a berendezés telepítését poros vagy enyhén nedves ipari környezetben is. A tokozat felhasználóbarát kialakítású, egyszerűen felszerelhető és karbantartható. A GV2MC01 tökéletes megoldás, ha a kapcsoló nyílt térben vagy fali rögzítésű elosztókban kerül elhelyezésre, miközben biztosítja a megfelelő szigetelést és védelmet.
| Magasság | 147 mm |
| Termékválaszték | TeSys GV3 |
| IP védettségi szint | IP41 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | szekrény |
| Társított szekrény típusa | falra szerelés |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Környezeti jellemző | szabványos környezet |
| Kompatibilitási kód | GV2MC |
| Szélesség | 93 mm |
| Mélység | 84 mm |
| Termék kompatibilitása | GV2ME |
| Készülék rövid neve | GV2ME |
| Kiegészítő szerelési hely | bal |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×