Moduláris sín, hossz=1600mm
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Magasság | 35 mm |
| Szekrény/mező leírás | álló szekrény - szélesség 600 mm |
| Termékválaszték | PrismaSeT G |
| Szabványok | IEC 61439-1 |
| Ajánlat típusa | szabványos |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G |
| Beépített készülék | Acti 9: rögzített, 2 TL között moduláris készülék |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | telepítési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | sínek nagy terheléshez |
| Függőleges modulok száma [50 mm] | 3 modul(ok): GV2ME in 600 mm Szélesálló szekrény |
| Anyag | fém |
| Nettó súly | 1.3 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| A sín típusa | moduláris |
| Szekrény/mező szélesség | 600 mm Prisma iPM M álló szekrény TeSys GV2ME klipszes nyomógomb 3 75 mm |
| Mennyiség készletenként | 2 darabos készlet |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 1600 mm |
| Mélység | 15 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×