2 db földelő sín 12M
| Szekrény/mező leírás | álló kábelcsatorna - szélesség 300 mm |
| Termékválaszték | Linergy |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT G szekrény |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | földelő készlet |
| Termék vagy alkatrész típusa | csupasz kábel csatlakozó |
| Termék neve | Linergy TB |
| Nettó súly | 0.38 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Hossz | 200 mm |
| Mennyiség készletenként | 2 darabos készlet |
| Tartozék | 1 35 mm²-es kivezetés |
| Szín | természetes |
| Szélesség | 13 mm |
| Mélység | 12 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×