Schneider Electric ABS7EC3B2 – A Modicon ABE7 sorozat szilárdtest reléje (SSR), amely 24 VDC bemeneti tekercsfeszültséggel működik, és 24 VDC kimeneti feszültséget biztosít. 12 mm széles kompakt kialakítása lehetővé teszi a vezérlőpanelekbe történő egyszerű beépítést. Kiváló választás olyan alkalmazásokhoz, ahol szükséges a gyors és zajmentes kapcsolás, miközben csökkenti a mechanikus relék kopásából eredő karbantartási igényt.
| Termékválaszték | Advantys Telefast ABE7 |
| Diszkrét bemeneti feszültség | 24 V DC, 2-es típus |
| Válaszidő | <= 0,05 ms 0 állapotból 1-be bemenet esetén |
| Termék vagy alkatrész típusa | dugaszolható szilárd állapotú relé |
| Nettó súly | 0.014 kg |
| Szélesség osztás méret | 12 mm |
| Diszkrét kimeneti feszültség | 5...24 V DC |
| Relé típusa | bemeneti relé |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Termék kompatibilitása | ABE7P16F310 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×