Schneider Megszakító ComPacT NSX250H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység 250 A, 3P3d C25H34V250
Bruttó 902 385 Ft
C25H34V250
Megszakító ComPacT NSX250H, 70 kA 415 VAC, MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység 250 A, 3P3d
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric C25H34V250 kompakt megszakító három védett és egy kapcsolt pólusú (3P3D), 250 amperes névleges áramerősségű, MicroLogic 4.2 elektronikus kioldóval rendelkezik. A készülék váltakozó áramú (AC) energiaelosztási alkalmazásokban használható, névleges üzemi feszültsége 690 VAC, megszakítóképessége 70 kA, 50/60 Hz hálózati frekvencián. Az IK07-es ütésállósági fokozat megfelel az IEC 62262 szabványnak. A rögzítés fix csavaros vagy DIN-sínes telepítéssel valósítható meg. Üzemi környezeti levegő hőmérséklete -25°C és +70°C között lehet, ami széleskörű ipari felhasználásra teszi alkalmassá.
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| [In] névleges áram | 250 A -40 °C |
| Teljesítményveszteség pólusonként | 25 W N |
| Ue névleges üzemi feszültség | 440 V AC 50/60 Hz |
| Szabványok | EN/IEC 60947-1 |
| Kioldóegység védelmi funkciók | LSoIR |
| Rögzítés | síntartó kengyel |
| Hálózat típusa | AC |
| Pillanatnyi megszólalási érték beállítási tartomány | 3000 A |
| Bővítőhelyek száma | 5 csatlakozónyílás(ok) |
| Üzemelési mód | KIKAPCSOLÁS using the IΔn rotary switch |
| Termék vagy alkatrész típusa | földzárlati áramérzékelő |
| Termék neve | Compact UL |
| Hosszú idejű késleltetés beállítás típusa | rögzített |
| Pillanatnyi küszöbérték beállítási típus Ii | rögzített |
| Nettó súly | 2.4 kg |
| Hosszú ideju késleltetési beállítás | 400-400 s -1,5 x Ir |
| Szivárgóáram érzékenység beállítás típusa | állítható |
| Felhasználási kategória | AC |
| Áramütés védelmi osztály | II osztály |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 500 V AC 50/60 Hz |
| Helyi jelzés | vevő aktivitás: Villogó LED: a készülék túlmelegszik (zöld) |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Üzemi magasság | 0...2000 m hőmérséklettel járó jellemzőromlás nélkül |
| Isd rövididejű megszólalási beállítási tartomány | 1.5...10 x Ir |
| Szerelési pozíció | vízszintes és függőleges |
| Szélesség | 105 mm |
| IDn szivárgóáram érzékenység beállítás | 30-30 mA |
| Túlfeszültség kategória | II. osztály |
| Mélység | 86 mm |
| Szivárgóáram időkésleltetés beállítás típus | állítható |
| Kioldóegység technológia | elektronikus |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel IEC 62262 |
| Ics névleges üzemi zárlati megszakítóképesség | 100 kA -220/240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Kioldóegység megnevezése | MicroLogic 4.2 |
| Magasság | 161 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | ComPacT NSX100...250 new generation |
| Termikus memória | 20 perc a kioldás előtt és után |
| Szivárgóáram-védelem | integrált |
| Földzárlatvédelmi osztály | A osztály |
| Alsó csatlakozás | mellső |
| Védett pólusok leírása | 3d |
| Védelem típusa | L : for túlterhelés elleni védelem (tartós) |
| Zónaszelektív reteszelés ZSI | nincs |
| Termékcsalád | ComPacT new generation |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | kapcsoló |
| Elektromos élettartam | 20000 ciklus -440 V In/2 (1 pólus) |
| Rövid idejű késleltetés beállítási típus | rögzített |
| Hosszú idejű küszöbérték beállítási tartománya | 100...250 A |
| Hosszú idejű megszólalási beállítástípus Ir | állítható 9 beállítás |
| Felső csatlakozás | mellső |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60664-1 |
| Megszakítási kapacitás | 100 kA Icu -220/240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Relatív páratartalom | 0-95 % |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Kioldó egység névleges értékek | 250-250 A -40 °C |
| Mechanikai tartósság | 20000 ciklus |
| Kompatibilitási kód | NSX250 |
| Csatlakozótüske | 35 mm |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Rövid idejű megszólalás beállítás típusa | állítható |
| Készülék alkalmazás | elosztás |
| Készülék rövid neve | NSX250H |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×