Schneider Megszakító ComPacT NSX100B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 40 A, 3P3d C10B32D040
Bruttó 131 958 Ft
C10B32D040
Megszakító ComPacT NSX100B, 25 kA 415 VAC, MicroLogic 2.2 kioldóegység 40 A, 3P3d
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric C10B32D040 cikkszámú terméke egy NSX100B típusú kompakt megszakító, amely 25 kA megszakítóképességgel rendelkezik váltakozó áramú (AC) hálózatban. Hárompólusú kialakítású (3P), névleges áramértéke 40A, és egy 2.2 vezérlési osztályú változat. Ez az eszköz ideális ipari és kereskedelmi villamos hálózatok védelmére túlterhelés és rövidzárlat ellen.
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| [In] névleges áram | 40 A -40 °C |
| Ue névleges üzemi feszültség | 6 V AC 50/60 Hz |
| Szabványok | EN/IEC 60947-1 |
| Kioldóegység védelmi funkciók | LSoI |
| Rögzítés | síntartó kengyel |
| Pillanatnyi megszólalási érték beállítási tartomány | 600 A |
| Termék vagy alkatrész típusa | áramkör-megszakító |
| Termék neve | Compact UL |
| Pillanatnyi küszöbérték beállítási típus Ii | rögzített |
| Helyi jelzés | vevő aktivitás: Villogó LED: a készülék túlmelegszik (zöld) |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Isd rövididejű megszólalási beállítási tartomány | 1.5...10 x Ir |
| Szerelési pozíció | vízszintes és függőleges |
| Szélesség | 105 mm |
| Mélység | 86 mm |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel IEC 62262 |
| Kioldóegység megnevezése | Micrologic 2.2 |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Termékválaszték | ComPacT NSX100...250 new generation |
| Védett pólusok leírása | 3d |
| Védelem típusa | L : for túlterhelés elleni védelem (tartós) |
| Termékcsalád | ComPacT new generation |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | kapcsoló |
| Rövid idejű késleltetés beállítási típus | rögzített |
| Hosszú idejű küszöbérték beállítási tartománya | 18...40 A |
| Felső csatlakozás | mellső |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 megfelel IEC 60664-1 |
| Megszakítási kapacitás | 40 kA Icu -220/240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Mechanikai tartósság | 50000 ciklus |
| Csatlakozótüske | 35 mm |
| Készülék rövid neve | NSX100B |
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Teljesítményveszteség pólusonként | 1.34 W |
| Hálózat típusa | AC |
| Bővítőhelyek száma | 5 csatlakozónyílás(ok) |
| Hosszú idejű késleltetés beállítás típusa | rögzített |
| Nettó súly | 2.05 kg |
| Hosszú ideju késleltetési beállítás | 400-400 s -1,5 x Ir |
| Felhasználási kategória | AC |
| Áramütés védelmi osztály | II osztály |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 800 V AC 50/60 Hz |
| Üzemi magasság | 0...2000 m hőmérséklettel járó jellemzőromlás nélkül |
| Túlfeszültség kategória | II. osztály |
| Kioldóegység technológia | elektronikus |
| Ics névleges üzemi zárlati megszakítóképesség | 40 kA -220/240 V AC 50/60 Hz megfelel IEC 60947-2 |
| Magasság | 161 mm |
| Termikus memória | 20 perc a kioldás előtt és után |
| Szivárgóáram-védelem | nincs |
| Alsó csatlakozás | mellső |
| Zónaszelektív reteszelés ZSI | nincs |
| Elektromos élettartam | 50000 ciklus -440 V In/2 (1 pólus) |
| Hosszú idejű megszólalási beállítástípus Ir | állítható 9 beállítás |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Relatív páratartalom | 0-95 % |
| Alkalmasság leválasztásra | igen megfelel EN/IEC 60947-3 |
| Kioldó egység névleges értékek | 40-40 A -40 °C |
| Kompatibilitási kód | NSX100 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Rövid idejű megszólalás beállítás típusa | állítható 9 beállítás |
| Készülék alkalmazás | elosztás |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×