A Schneider Electric HMIYMMAC1 egy moduláris AC tápegység, amely 100 W teljesítményt biztosít. Ezt a kiegészítőt a Harmony iPC rendszerekhez tervezték, hogy biztosítsa a megbízható és stabil táplálást ipari alkalmazásokban. A moduláris kialakítás lehetővé teszi a könnyű telepítést és karbantartást, miközben biztosítja az optimális teljesítményt.
| Terméktanúsítványok | cULus 508 |
| Kimeneti feszültség | 24 V DC |
| A környezeti levegő hőmérséklete működés közben | 0-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony K |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | villamos tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | tápforrás |
| Nettó súly | 0.8 kg |
| Bemeneti feszültség | 100...240 V AC -47...63 Hz |
| Tartozék / különálló alkatrész | HMIBMI Moduláris Box PC |
| [In] névleges áram | 4.6 A |
| Tartozék biztosíték névleges értéke | 3.15 A |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×