Schneider Magelis iPC kiegészítő, Modular Display és iDisplay adaptor több kijelzős rendszerhez vagy távoli kijelzőhöz HMIDADP11
Bruttó 239 580 Ft
HMIDADP11
Magelis iPC kiegészítő, Modular Display és iDisplay adaptor több kijelzős rendszerhez vagy távoli kijelzőhöz
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A Schneider Electric HMIDADP11 cikkszámú Harmony iPC kiegészítő egy moduláris Display és iDisplay adapter, amely több kijelzős rendszerekhez vagy távoli kijelzőkhöz való csatlakozást tesz lehetővé. Ez az adapter biztosítja a Harmony iPC rendszerek rugalmasságát és bővíthetőségét, lehetővé téve a felhasználók számára, hogy igényeik szerint alakítsák ki a vizuális megjelenítést és a kezelőfelületeket. A HMIDADP11 adapter kompatibilis a Harmony iPC termékcsaláddal, és egyszerű integrációt kínál a meglévő rendszerekbe, növelve ezzel a működési hatékonyságot és a felhasználói élményt.
| Terméktanúsítványok | IEC-Ex INE 16.0001X |
| Teljesítményigény W-ban | 15.77 W (HMIDM6422) |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-55 °C |
| Termékválaszték | Harmony Modular iPC |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V DC |
| Indítási áram | 5.3 A |
| Szennyezettségi fok | 2 |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | illesztő tartozék |
| Termékkompatibilitás | Harmony iPC ipari PC-k |
| Nettó súly | 0 kg |
| Tartozék / különálló alkatrész | Harmony HMIDM moduláris kijelző |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -30-70 °C |
| Integrált csatlakozási típus | display port videó jel bemenet |
| Relatív páratartalom | 10-95 % nem kondenzálódó |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | adapter |
| Működési magasság | 2000 m |
| Bemeneti feszültség | 24 V DC |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×