Schneider Linergy LGYE sarokelem kit csatlakozás 4000A. Tartalmazza a csavarokat, anyákat, … LVS04613
Bruttó 356 685 Ft
LVS04613
Linergy LGYE sarokelem kit csatlakozás 4000A. Tartalmazza a csavarokat, anyákat, …
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Linergy LGYE sarokelem kit csatlakozás 4000A. Tartalmazza a csavarokat, anyákat, …
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szögben forduló csatlakozó |
| Termék vagy alkatrész típusa | illesztés |
| Termék neve | Linergy TA |
| Anyag | réz ötvözet |
| Szabványok | IEC 60439-1, belső szekrény |
| Le névleges üzemi áram | 4000 A |
| Szekrénycella mélysége | 400 mm |
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 650 mm |
| Termékválaszték | Linergy |
| Termékcsalád | Linergy |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×