Linergy Evolution függőleges összekötő sín 1600 A
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P szekrény |
| Termék vagy alkatrész típusa | csatlakozás kiegészítők |
| Termék neve | Linergy TA |
| Nettó súly | 0.7 kg |
| Szabványok | IEC 61439-2, belső szekrény |
| Le névleges üzemi áram | 1600 A |
| Szélesség | 50 mm |
| Mélység | 4 mm |
| Cella-készülék csatlakozás | Linergy gyűjtősín |
| Magasság | 140 mm |
| Termékválaszték | Linergy |
| Beépített készülék | csatlakozás: gyűjtősín függőleges beszerelés |
| Termékcsalád | Linergy |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Tartozék | rögzítőkeret |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×