Kábelcsatorna tartó ajtóhoz 22MM
| Termék rendeltetési helye | kábelvezeték |
| Átmérő | 22.5 mm |
| Rögzítés | ajtókivágás |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | kábelkezelő tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartószerkezet |
| Készülék összetétel | 1 tartók |
| Rögzítési mód | csavarokkal a 22 mm-es berendezésen |
| Mélység | 11.5 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Anyag | galvanizált acél |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×