2 db szerelőprofil PLA-hoz
| Szekrény névleges méretei | - H: 1000 mm D: 320 mm |
| Rögzítés | SPD modulba |
| Termékcsalád kompatibilitása | Thorsman Thalassa PLD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | oszlop és közbenső oszlop |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel - szekrény oldalai elhelyezés |
| Mélység | 70 mm |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Kivágási méretek | 11 x 13 mm |
| Magasság | névleges: 1000 mm |
| Anyag | galvanizált acél |
| Beállítás | mélysége 50 mm-enként állítható alagútanyákkal |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×