2 keresztsín nagy terheléshez 800
| Beállítás | 25 mm-es osztásonként állítható |
| Szekrény névleges méretei | - D: 800 mm |
| Maximális terhelés | 475 kg |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | sínek nagy terheléshez |
| Vastagság | 3 mm |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Rögzítési mód | rögzítő készlettel - csavartípus M6 |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szerelési hely | szekrényszerkezeten |
| Szélesség | rögzítő központi részek: 750 mm |
| Szerelési támogatás | alsó keret |
| Termék specifikus alkalmazás | nagy terhelhetőségű |
| Anyag | galvanizált acél |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×