2 könnyített keresztsín 400-as szekrénybe
| A vízszintes sorok száma | 1 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Spacial Spacial SFHD |
| Termék vagy alkatrész típusa | könnyű keresztsín |
| Készülék összetétel | rögzítőelemek |
| Szerelési hely | keresztsínek között |
| Magasság | 30 mm |
| Szerelési támogatás | illesztőprofil, SM szekrényeken |
| Anyag | acél |
| Beállítás | 25 mm-es osztásonként állítható |
| Szekrény névleges méretei | - W: 400 mm |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Felületkezelés | horganyzott |
| Rögzítési mód | csavarokkal - csavartípus M6 önmetsző |
| Mélység | 18.6 mm |
| Termékcsalád | Spacial |
| Szélesség | rögzítő központi részek: 350 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Készülék alkalmazás | többcélú |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×