IP55 tömör ajtó, W=300mm
| IK védettségi fok | IK10 megfelel EN/IEC 62262 |
| Magasság | 1925 mm |
| Szekrény/mező leírás | duct - szélesség 300 mm |
| Kulcs száma | 405 |
| Termékválaszték | PrismaSeT P |
| Tartozék | ajtó |
| Reteszek száma | 3 |
| Szabványok | IEC 61439-2 |
| Termékcsalád kompatibilitása | PrismaSeT PrismaSeT P kábelcsatorna |
| Felületkezelés | matt |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Termék vagy alkatrész típusa | ajtó |
| Mellső burkolat típusa | teli |
| Nettó súly | 14.76 kg |
| Termékcsalád | PrismaSeT |
| Szekrény szerelése | álló kivitelű |
| Függoleges modulok (50 mm) száma | 36 |
| Szekrény anyaga | kezelt acéllemez |
| Ajtó nyitási oldal | megfordítható |
| Nyílás mérete | 120° |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
| Szín | fehér (RAL 9003) |
| Szélesség | 300 mm |
| Mélység | 30 mm |
| Védőkezelés | epoxigyanta bevonat |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×