A Schneider Electric 28916 Interpact INS40 3P egy hárompólusú terheléskapcsoló, amely 40A névleges áramerősséggel rendelkezik. Kifejezetten ipari és kereskedelmi energiaelosztó rendszerekhez tervezték, ahol megbízható kapcsolásra és gyors hozzáférésre van szükség. A figyelemfelkeltő piros kapcsoló és sárga homloklap miatt különösen alkalmas vészleállító funkciókra, lehetővé téve a berendezések gyors és biztonságos áramtalanítását vészhelyzet esetén. A készülék 690V AC névleges feszültséggel és AC-23A kapcsolási kategóriával működik, így induktív terhelések kapcsolására is alkalmas. Az akár 10 000 mechanikai kapcsolási ciklussal rendelkező eszköz megbízható megoldás lehet gépek és berendezések vészleállító kapcsolójaként, ipari energiaelosztó panelek kapcsolásához vagy akár generátorok és motorok vezérlésére is. Kompakt méretének és rugalmas rögzítési lehetőségeinek köszönhetően DIN-sínre vagy panelre is szerelhető, miközben -25°C és +70°C közötti hőmérséklettartományban is biztonságosan működik.
| Terméktanúsítványok | KERI |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Ue névleges üzemi feszültség | 125 V DC |
| Érintkező helyzetjelző | igen |
| Szabványok | IEC 60947-1 |
| Rögzítés | DIN sín |
| Hálózat típusa | DC |
| Látható törés | nem |
| Fogantyú színe | vörös |
| Termék vagy alkatrész típusa | szakaszolókapcsoló |
| Termék neve | Compact INSE |
| Nettó súly | 0.5 kg |
| Icm névleges rövidzárlat bekapcsolási teljesítmény | 15 kA egyedi bontó kapcsoló 500 V AC -50/60 Hz |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 690 V AC 50/60 Hz |
| Mechanikai tartósság | 20000 ciklus |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Szekrényméretek Ithe-hez | 190 mm x 115 mm x 55 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Mélység | 62.5 mm |
| Maximális teljesítmény | AC-23A: 11 kW -220/240 V AC 50/60 Hz |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel EN 50102 |
| Magasság | 85 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Szakaszos üzemi osztály | 120 - 60 % osztály |
| Csatlakozási távolság | 18 mm |
| Termékválaszték | INS40...80 |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 40 A -60 °C |
| Alsó csatlakozás | mellső |
| Termékcsalád | Compact |
| Szakaszolókapcsoló megnevezése | Compact INS40 |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | forgatógomb |
| Felső csatlakozás | mellső |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Elektromos élettartam | AC-22A: 1500 ciklus 220/240 V AC 50/60 Hz |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen |
| Le névleges üzemi áram | AC-22A: 40 A AC 50/60 Hz 220/240 V |
| Kábel keresztmetszete | 1.5-50 mm² |
| Kompatibilitási kód | INS40 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 0.067 kA ideig 20 s megfelel IEC 60947-3 |
| Készülék rövid neve | Interpact INS400 |
| Névleges üzemmód | szünetmentes |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×