Schneider Electric 28904 – Interpact INS80 3P. A Schneider Electric 28904 cikkszámú Interpact INS80 3P egy hárompólusú (3P) terheléskapcsoló, amely 80A névleges áramerősséggel rendelkezik. Kiemelkedő teljesítményével nagyobb elektromos rendszerek és ipari berendezések energiaellátásának kapcsolására is alkalmas. Megbízható mechanikai szerkezete biztosítja a hosszú távú működést és a gyors beavatkozást igénylő helyzetekben is hatékony megoldást nyújt.
| Terméktanúsítványok | CCC |
| Hálózati frekvencia | 50/60 Hz |
| Ue névleges üzemi feszültség | 125 V DC |
| Érintkező helyzetjelző | igen |
| Szabványok | IEC 60947-3 |
| Rögzítés | lemez vagy panel szerelőkészlettel |
| Hálózat típusa | DC |
| Látható törés | nem |
| Fogantyú színe | fekete |
| Termék vagy alkatrész típusa | szakaszolókapcsoló |
| Termék neve | Compact INSE |
| Nettó súly | 0.5 kg |
| Icm névleges rövidzárlat bekapcsolási teljesítmény | 15 kA egyedi bontó kapcsoló 500 V AC -50/60 Hz |
| Ui névleges szigetelési feszültség | 690 V AC 50/60 Hz |
| Mechanikai tartósság | 20000 ciklus |
| Pólusok megnevezése | 3P |
| Szekrényméretek Ithe-hez | 190 mm x 115 mm x 55 mm |
| Szélesség | 90 mm |
| Mélység | 62.5 mm |
| Maximális teljesítmény | AC-23A: 22 kW -500/525 V AC 50/60 Hz |
| IK védettségi fok | IK07 megfelel EN 50102 |
| Magasság | 85 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-70 °C |
| Szakaszos üzemi osztály | 120 - 60 % osztály |
| Csatlakozási távolság | 18 mm |
| Termékválaszték | INS40...80 |
| Ith konvencionális termikus szabad levegő áram | 80 A -60 °C |
| Alsó csatlakozás | mellső |
| Termékcsalád | Compact |
| Szakaszolókapcsoló megnevezése | Compact INS80 |
| IP védettségi fok | IP40 megfelel MSZ EN 60529 |
| Vezérlő típusa | forgatógomb |
| Felső csatlakozás | mellső |
| Szerelési mód | rögzített, 2 TL között |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Elektromos élettartam | AC-22A: 1500 ciklus 220/240 V AC 50/60 Hz |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -50-85 °C |
| Alkalmasság leválasztásra | igen |
| Le névleges üzemi áram | AC-23B: 40 A AC 50/60 Hz 500 V |
| Kábel keresztmetszete | 1.5-50 mm² |
| Kompatibilitási kód | INS80 |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 8 kV |
| Icw névleges rövidzárlati kiállási áram | 0.067 kA ideig 20 s megfelel IEC 60947-3 |
| Készülék rövid neve | Interpact INS800 |
| Névleges üzemmód | szünetmentes |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×