Schneider Electric ABFH20H200 – Modicon ABE7 kábel, 20 eres, HE10-HE10, 2m. Az ABFH20H200 egy 2 méter hosszú, 20 eres kábel, amely HE10 típusú csatlakozóval van felszerelve. Kifejezetten a Modicon ABE7 rendszerekhez készült, és biztosítja a megbízható és gyors jelátvitelt az I/O modulok között. Kiváló árnyékolással és kopásálló szigeteléssel rendelkezik, amely hosszú távú ipari használatra alkalmas. Az üzemi hőmérsékleti tartomány -5°C és +60°C, a tárolási hőmérséklet pedig -40°C és +85°C között mozog.
| Villamos csatlakozás | 1 csatlakozó (XBE) HE10, 20 pontos esetén PLC oldali |
| Termékválaszték | TSX Modicon Quantum |
| Tartozék / különálló alkatrész megnevezése | csévélt gumikábel |
| Drót szakasz | 0.09 mm² |
| Kábelhossz | 2 m |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozékok |
| Nettó súly | 0.14 kg |
| Kábelfunkció | diszkrét I/O |
| AWG mérőszám | AWG 28...AWG 12 |
| Termék kompatibilitása | DSZ..T2K |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | csatlakozókábel |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | Modicon Premium PLC |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×