Schneider Electric ABFH20H100 – Modicon ABE7 kábel, 20 eres, HE10-HE10, 1m. Az ABFH20H100 egy 1 méter hosszúságú, 20 eres kábel, amely HE10 típusú csatlakozóval rendelkezik mindkét végén. A Modicon ABE7 rendszerekhez tervezett kábel kiváló adatátviteli teljesítményt és megbízható kapcsolatot biztosít az automatizálási modulok között. Üzemi hőmérséklete -5°C és +60°C között van, míg tárolási hőmérséklete -40°C és +85°C közé esik.
| Villamos csatlakozás | 1 csatlakozó (XBE) HE10, 20 pontos esetén PLC oldali |
| Termékválaszték | Premium |
| Tartozék / különálló alkatrész megnevezése | csévélt gumikábel |
| Drót szakasz | 0.09 mm² |
| Kábelhossz | 1 m |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | csatlakozó tartozékok |
| Nettó súly | 0.08 kg |
| Kábelfunkció | diszkrét I/O |
| AWG mérőszám | AWG 28...AWG 12 |
| Termék kompatibilitása | DEY..D2K |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | csatlakozókábel |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | Modicon Premium PLC |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×