Hátsó síntartó függőleges lapos sínhez-5/10mm
| Terméktanúsítványok | AS/NZS |
| Cella-készülék csatlakozás | Linergy BW hátulsó gyűjtősín - rögzített, 2 TL között |
| Szekrény/mező leírás | mező - szélesség 650 mm |
| Termékválaszték | Linergy |
| Szabványok | IEC 61439-1 |
| Termékcsalád kompatibilitása | Linergy Linergy BW összekötősín |
| Termék vagy alkatrész típusa | síntámasz |
| Termék neve | Linergy BW |
| Nettó súly | 2.12 kg |
| Termékcsalád | Linergy |
| Engedélyezhető áram | 800 A - gyűjtősín keresztmetszet: 60 x 5 mm |
| Mennyiség készletenként | 1 darab |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×