Harmony XVU Ø60 fényoszlop test magasító, fekete, 24VAC/DC
| Terméktanúsítványok | CE |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVU |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rözítési tartozék |
| Szerelési átmérő | 60 mm |
| Termék vagy alkatrész típusa | moduláris toronyvilágítás |
| Hosszúság | 100 mm |
| Anyag | PBT + ABS (UL94HB) |
| Nettó súly | 0.093 kg |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | Akkumulátor, vezeték nélküli AC |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| IP védettségi szint | IP65 |
| Termék kompatibilitása | XVU |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | hosszú kialakítású cső |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×