Harmony XVM Ø45 fényoszlop 400mm alumínium tartócső rögzítőelemmel
| Termékválaszték | Harmony XVP |
| Tartozék / különálló alkatrész megnevezése | Ø 20 mm alumínium tartócső fém konzollal |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rögzítési kiegészítők |
| Termék vagy alkatrész típusa | support tube |
| Hosszúság | 400 mm |
| Nettó súly | 0.287 kg |
| Magasság az alapegység alatt | 413 mm |
| Szín | Alumínium |
| Termék kompatibilitása | XVM. |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | tartócső kengyellel |
| Tartozék / különálló alkatrész rendeltetési hely | jelzőfény és jelzőlámpa csoportok Ø 45 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×