Schneider Harmony XVU Ø60 fényoszlop rögzítő egység tartóoszlopos rögzítéshez, 100 mm magas, ezüst XVUZ02Q
Bruttó 10 804 Ft
XVUZ02Q
Harmony XVU Ø60 fényoszlop rögzítő egység tartóoszlopos rögzítéshez, 100 mm magas, ezüst
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony XVU Ø60 fényoszlop rögzítő egység tartóoszlopos rögzítéshez, 100 mm magas, ezüst
| Terméktanúsítványok | CSA-Ex |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V AC SELV |
| Csatlakozások - bekötési pontok | benyomható |
| Rögzítés | talapzatok |
| Szerelési átmérő | 60 mm |
| Anyag | PBT + ABS (UL94-V0) V-0 gyulladásgátló megfelel UL 94 |
| Termék vagy alkatrész típusa | moduláris toronyvilágítás |
| Komponens neve | XVU |
| Nettó súly | 0.132 kg |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | rögzítőlemez |
| Burkolat színe | ezüst |
| Oszlopmagasság | 100-100 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVU |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rözítési tartozék |
| Termékkompatibilitás | felső: AC felépítmény |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| IP védettségi szint | IP65 |
| Hosszúság | 117-117 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×