Harmony XVU Ø60 fényoszlop fali rögzítő, tartócsöves, 250m, fekete
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 24 V AC SELV |
| Csatlakozások - bekötési pontok | benyomható |
| Rögzítés | fém alkatrészek |
| Szerelési átmérő | 60 mm |
| Anyag | PBT + ABS (UL94-V0) V-0 gyulladásgátló megfelel UL 94 |
| Termék vagy alkatrész típusa | moduláris toronyvilágítás |
| Komponens neve | XVU |
| Nettó súly | 0.24 kg |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | rögzítőlemez |
| Burkolat színe | fekete |
| Oszlopmagasság | 250-250 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVU |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | rözítési tartozék |
| Termékkompatibilitás | felső: AC SELV felépítmény |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -40-70 °C |
| IP védettségi szint | IP33 |
| Hosszúság | 300-300 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×