Harmony XVU Ø60 fényoszlop alapegység, fekete, fedéllel, 230VAC, PNP
| Terméktanúsítványok | CE |
| Rögzítési mód | Ø 16 vagy 22 mm furat |
| Szerelési átmérő | 60 mm |
| Anyag | PBT + ABS (UL94-V0) V-0 gyulladásgátló megfelel UL 94 |
| Termék vagy alkatrész típusa | moduláris toronyvilágítás |
| Áramfelvétel | <= 400 mA |
| Komponens neve | XVU |
| Hosszúság | 151 mm |
| Nettó súly | 0.235 kg |
| Rezgési ellenállás | 2 gn egyenletes gyorsulás |
| Készlet összeállítás | alapegység (PNP) |
| Elektromos sokk elleni védelem osztálya | II osztály bázisegységen megfelel IEC 61156-5 |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 100...240 V AC +/- 10 % |
| Burkolat színe | fekete |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 0-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVU |
| IP védettségi szint | IP65 |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -20-65 °C |
| Jelző- vagy fényoszlop típusa | alapegység |
| Összeszerelés | ügyfél szerelvény 5 egységig |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×