Harmony XVSV DIN72 / DIN96 elektromos hangjelző fali szerelőkészlet
| Magasság | 116.6 mm |
| Termékválaszték | Harmony XVS Application |
| Termék vagy alkatrész típusa | falra szerelésre szolgáló szerelőlemez |
| Nettó súly | 0.148 kg |
| Anyag | acéllemez (horganyzott) |
| Kompatibilitási kód | XVS |
| Szélesség | 76.6 mm |
| Mélység | 70 mm |
| Készülék rövid neve | XW-MPPT60-150 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×