Schneider Harmony XVS sziréna, külső, többszólamú, 8 csatornás, 0-105dB állítható hangerősség, fehér, 12/24VDC XVS14BMW
Bruttó 84 496 Ft
XVS14BMW
Harmony XVS sziréna, külső, többszólamú, 8 csatornás, 0-105dB állítható hangerősség, fehér, 12/24VDC
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Harmony XVS sziréna, külső, többszólamú, 8 csatornás, 0-105dB állítható hangerősség, fehér, 12/24VDC
| Terméktanúsítványok | UL-Aex |
| Szabványok | IEC 61000-6-4 |
| Rögzítés | tégla |
| Rögzítési mód | 4 rögzítési pont |
| Termék vagy alkatrész típusa | multi készülékdoboz |
| Áramfelvétel | 350 mA -24 V |
| Nettó súly | 1 kg |
| [Uimp] névleges lökő-feszültség állóság | 0.8 kV |
| Jelzés típusa | 43 szirénahang |
| Túlfeszültségi kategória | II. osztály megfelel IEC 61156-5 |
| Anyag | bakelit: elülső borítás |
| Szélesség | 140 mm |
| Mélység | 223 mm |
| Magasság | 114 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -10-50 °C |
| Termékválaszték | Harmony XVS Application |
| Jelölés | CE |
| IP védettségi fok | IP54 megfelel MSZ EN 60529 |
| Szín | fehér |
| Környezeti levegő hőmérséklete a tároláshoz | -35-70 °C |
| Zajszint | 0-105 dB (folytonos berregő, egyes hang) -1 m |
| Villamos csatlakozás | kábel: 6.5-8.5 mm, 0.33-0.33 mm² / AWG 22...AWG 10 (jelbemenet ENC_A, ENC_B, ENC_I) |
| Kompatibilitási kód | XVS |
| [Us] névleges betáplálási feszültség | 12 V DC elkülönítetlen |
| Védőkezelés | TC/TH |
| Készülék rövid neve | XVSV |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×