Gewiss Zsanéros fém elosztószekrény ajtó 515X650 méretű eloszószekrényekhez - Szürke RAL 7035
A 46 QP sorozat elosztószekrényei ideális megoldást biztosítanak az automatizálási és energiaelosztó panelrendszerek kialakításához. Az ajánlat tartalma: 46QP elosztószekrények - monoblokk, halogénmentes, üvegszálas poliészter alapanyagból, IP66 védettséggel; 46 QM elosztószekrények - fém alapanyagból, IP55 védettséggel; 46 QX elosztótáblák - rozsdamentes acél alapanyagból, IP55 védettséggel; 44 CEP monoblokk elosztószekrények halogénmentes technopolimer alapanyagból, IP55 védettséggel. A 46QP, QM és 44CEP elosztószekrények átlátszó és teli ajtós változatban elérhetőek. A 46QP, QM, és QX elosztószekrényeket gazdag, fém alapanyagú és gyors szerelést biztosító EASY tartozékai köre teszi egyedivé.
| Szélesség | 515 mm |
| Magasság | 650 mm |
| Mélység | 20 mm |
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP40 |
| Anyag | Egyéb |
| Modell | Belső ajtó |
| Felületi kikészítés | Porlakk bevonat |
Legújabb termékeink