Gewiss Vízmentes szerelvénydoboz system szerelvényekhez - 3 férőhely - Oszloptetőre helyezhető - Szürke RAL 7035 - IP55
Bruttó 7 095 Ft
GW27056
Komplett, sokoldalú moduláris szerelvénydoboz rendszer, amely tökéletesen illeszkedik a SYSTEM háztartási sorozat elemeihez, és kielégíti a lakások, illetve a kereskedelmi és ipari létesítmények magas szintű védelmi követelményeit. A 27 COMBI sorozat termékei IP40 védettséggel rendelkező, és IP55 és IP65 védettséggel rendelkező vízmentes változatokban is elérhetőek bármely kültéri alkalmazáshoz, akár szélsőséges légköri feltételeknek kitett környezetben való alkalmazásra is.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Komplett, sokoldalú moduláris szerelvénydoboz rendszer, amely tökéletesen illeszkedik a SYSTEM háztartási sorozat elemeihez, és kielégíti a lakások, illetve a kereskedelmi és ipari létesítmények magas szintű védelmi követelményeit. A 27 COMBI sorozat termékei IP40 védettséggel rendelkező, és IP55 és IP65 védettséggel rendelkező vízmentes változatokban is elérhetőek bármely kültéri alkalmazáshoz, akár szélsőséges légköri feltételeknek kitett környezetben való alkalmazásra is.
| Szín | Szürke |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Szélesség | 122 mm |
| Magasság | 149 mm |
| Mélység | 85 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| RAL-szám (hasonló) | 7035 |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Átlátszó | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 3 |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Szerelési irány | Vízszintes |
| Elrendezési mód | Felületre szerelt doboz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×