Gewiss Falra szerelhető szervénydoboz dahlia díszítőkeretekhez - 2 férőhely - Fehér
Bruttó 3 087 Ft
GW35912
Elegáns megjelenésüknek és klasszikus vonalvezetésüknek köszönhetően a Dahlia termékek minimalista stílussal ruházzák fel otthonát. Színek és felületek: fényes fehér, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (négyszögletes és kerek szerelvénydobozokhoz) és felületre szerelhető megoldásokhoz.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Elegáns megjelenésüknek és klasszikus vonalvezetésüknek köszönhetően a Dahlia termékek minimalista stílussal ruházzák fel otthonát. Színek és felületek: fényes fehér, ragyogó és sokoldalú. Ideális süllyesztett megoldásokhoz (négyszögletes és kerek szerelvénydobozokhoz) és felületre szerelhető megoldásokhoz.
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 160 mm |
| Magasság | 89 mm |
| Mélység | 40 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Átlátszó | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 2 |
| Egységek száma | 2 |
| Szerelési irány | Vízszintes és függőleges |
| Elrendezési mód | Felületre szerelt doboz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×