Gewiss Vízmentes keret -önálló - 4 férőhely - Mélyfekete - System
Bruttó 5 704 Ft
GW22462
A technopolimer díszítőkeretek két különböző sorozata a Top System és a Virna sorozatok, amelyek 14 színárnyalata ideális megoldás minden telepítési elváráshoz. Top System: Ellenálló alapanyagok, klasszikus formák. Egyszerű, funkcionális díszítőkeretek sorozata, amelyek minden környezetet kihangsúlyoznak, harmóniát és szépséget kölcsönözve otthonának. Virna: Díszítőkeretek hamisítatlan modern stílussal amely kiválóan illeszkedik a kortárs dizájnhoz. A téglalap alakú forma eleganciáját fokozza a vezérlőgombokat körülölelő vonalak könnyedsége és egyszerűsége.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A technopolimer díszítőkeretek két különböző sorozata a Top System és a Virna sorozatok, amelyek 14 színárnyalata ideális megoldás minden telepítési elváráshoz. Top System: Ellenálló alapanyagok, klasszikus formák. Egyszerű, funkcionális díszítőkeretek sorozata, amelyek minden környezetet kihangsúlyoznak, harmóniát és szépséget kölcsönözve otthonának.
Virna: Díszítőkeretek hamisítatlan modern stílussal amely kiválóan illeszkedik a kortárs dizájnhoz. A téglalap alakú forma eleganciáját fokozza a vezérlőgombokat körülölelő vonalak könnyedsége és egyszerűsége.
| Szín | Fekete |
| IP védettségi szint | IP55 |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Mélység | 9.5 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Nem |
| Felületi védelem | Lakkozott |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Süllyesztett szerelés | Igen |
| Rögzítési mód | Befogásos rögzítés |
| Átlátszó | Nem |
| Antibakteriális kezelés | Nem |
| Feliratmező / információs felület | Nem |
| Beépítési szélesség | 140 mm |
| Beépítési magasság | 80 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Csuklós fedéllel | Igen |
| Szerelési irány | Vízszintes |
| Padló alatti szerelődobozhoz alkalmas | Nem |
| Kábelcsatornához alkalmas | Igen |
| Modulok száma vízszintesen | 4 |
| Modulok száma függőlegesen | 0 |
| Süllyesztett szereléshez alkalmas | Igen |
| Egységek száma vízszintesen | 1 |
| Egységek száma függőlegesen | 0 |
| Szerelőráccsal | Igen |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×