Gewiss Falra szerelhető szerelvénydoboz - Top system díszítőkeretekhez - 1/2/3 férőhely - Felhőfehér - System
Bruttó 1 678 Ft
GW22471
A technopolimer díszítőkeretek két különböző sorozata a Top System és a Virna sorozatok, amelyek 14 színárnyalata ideális megoldás minden telepítési elváráshoz. Top System: Ellenálló alapanyagok, klasszikus formák. Egyszerű, funkcionális díszítőkeretek sorozata, amelyek minden környezetet kihangsúlyoznak, harmóniát és szépséget kölcsönözve otthonának. Virna: Díszítőkeretek hamisítatlan modern stílussal amely kiválóan illeszkedik a kortárs dizájnhoz. A téglalap alakú forma eleganciáját fokozza a vezérlőgombokat körülölelő vonalak könnyedsége és egyszerűsége.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A technopolimer díszítőkeretek két különböző sorozata a Top System és a Virna sorozatok, amelyek 14 színárnyalata ideális megoldás minden telepítési elváráshoz. Top System: Ellenálló alapanyagok, klasszikus formák. Egyszerű, funkcionális díszítőkeretek sorozata, amelyek minden környezetet kihangsúlyoznak, harmóniát és szépséget kölcsönözve otthonának.
Virna: Díszítőkeretek hamisítatlan modern stílussal amely kiválóan illeszkedik a kortárs dizájnhoz. A téglalap alakú forma eleganciáját fokozza a vezérlőgombokat körülölelő vonalak könnyedsége és egyszerűsége.
| Szín | Fehér |
| Szélesség | 116 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Mélység | 47 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Halogénmentes | Igen |
| Felületi védelem | Kezeletlen |
| Anyagminőség | Termoplaszt |
| RAL-szám (hasonló) | 9016 |
| Felületi kikészítés | Fényes |
| Átlátszó | Nem |
| Modulok száma (modulrendszer) | 3 |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Egységek száma | 1 |
| Szerelési irány | Vízszintes |
| Elrendezési mód | Felületre szerelt doboz |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×