Gewiss Q-din bővítőmodul - 20 modulos - IP65
Bruttó 24 622 Ft
GW68024N
IP65 védelemmel rendelkező elosztótáblák teljes rendszere a szolgáltató, kereskedelmi és építési szektorok energiaelosztási feladataihoz, amelyek az IEC 61439 szabvánnyal összhangban mind összeszerelt, mind pedig üres, vezetékezés nélküli változatokban is megrendelhetőek. Változatai 5-20 DIN modulos kivitelekben kaphatóak. A DIN modul férőhelyek számának bővítésére készülnek további 14 vagy 20 DIN modul elhelyezésére is alkalmas bővítő szekrények. Alkalmasak süllyesztett csatlakozó-aljzatok és reteszelt csatlakozó-aljzatok beszerelésére 63A-ig, és számos kiegészítővel kombinálhatóak.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
IP65 védelemmel rendelkező elosztótáblák teljes rendszere a szolgáltató, kereskedelmi és építési szektorok energiaelosztási feladataihoz, amelyek az IEC 61439 szabvánnyal összhangban mind összeszerelt, mind pedig üres, vezetékezés nélküli változatokban is megrendelhetőek. Változatai 5-20 DIN modulos kivitelekben kaphatóak. A DIN modul férőhelyek számának bővítésére készülnek további 14 vagy 20 DIN modul elhelyezésére is alkalmas bővítő szekrények.
Alkalmasak süllyesztett csatlakozó-aljzatok és reteszelt csatlakozó-aljzatok beszerelésére 63A-ig, és számos kiegészítővel kombinálhatóak.
| Szerelési mód | Felületre szerelt |
| Szín | Fekete |
| IP védettségi szint | IP65 |
| Magasság | 241 mm |
| Szélesség | 450 mm |
| Mélység | 120 mm |
| RAL-szám | 7035 |
| Modulszélességek száma | 20 |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Halogénmentes (égésgátló) | false |
| Szerelőlappal | Nem |
| Fedél modell | Bevágással |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×