Gewiss Q-din 10 modul - 2 modulos - 2 IB függőleg. modulos - 16/32A - IP65
Bruttó 23 133 Ft
GW68025N
Ipari csatlakozó-aljzat rendszer az ipari és kereskedelmi szektorok energiaelosztásának biztosítására, reteszelő berendezéssel felszerelve, amely lehetővé teszi a legváltozatosabb szakmai követelményeinek teljesítését. Az IB sorozat 4 termékvonalat tartalmaz: IP67 függőleges csatlakozó aljzatok, IP66 függőleges csatlakozó aljzatok nagy igénybevétellel járó alkalmazásokhoz, IP44 vízszintes csatlakozó-aljzatok és IP44 és IP55 kompakt csatlakozó-aljzatok.
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Ipari csatlakozó-aljzat rendszer az ipari és kereskedelmi szektorok energiaelosztásának biztosítására, reteszelő berendezéssel felszerelve, amely lehetővé teszi a legváltozatosabb szakmai követelményeinek teljesítését. Az IB sorozat 4 termékvonalat tartalmaz: IP67 függőleges csatlakozó aljzatok, IP66 függőleges csatlakozó aljzatok nagy igénybevétellel járó alkalmazásokhoz, IP44 vízszintes csatlakozó-aljzatok és IP44 és IP55 kompakt csatlakozó-aljzatok.
| IP védettségi szint | IP65 |
| Szín | Szürke |
| Magasság | 435 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Mélység | 96 mm |
| Katonai kivitel | Nem |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Védelem | Nincs |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×